BEKA

Kapiliaras-palme 3BEKA kapiliarinių vamzdelių kilimėliai natūraliam patalpų klimatizavimui 

BEKA gamina šildymo ir vėsinimo kilimėlius remdamasi kapiliarų filosofija: „natūraliai klimatizuoti“.

BEKA kapiliariniai kilimėliai iš polipropileno įmontuoti įvairiose konstrukcijose teikia energiją taupantį ir malonų plokštuminį šildymą ir vėsinimą visuose pastatų tipuose – nuo vienos šeimos namo iki biurų dangoraižio. Modernizuojant senus pastatus kapiliarinių kilimėlių įmontavimas taip pat jokia problema.

Plokštuminis šildymas ir vėsinimas su BEKA  –   tylu, nematoma, malonu, efektyvu  

Šiame internetiniame puslapyje Jums pristatome  kapiliarinės technologijos veikimo principą ir įvairiausias jos pritaikymo sritis. Ar grindinis, sienininis, lubinis šildymas bei vėsinimas ar grunto kolektoriai paviršinės geoterminės energijos panaudojimui: kiekvienam atvejui – tinkamas kapiliarinių kilimėlių tipas.

Įsitikinkite plačiomis tylaus ir nematomo plokštuminio šildymo bei vėsinimo pritaikymo galimybėmis naujoje statyboje ar senų pastatų modernizavime. Mes paruošėme jums  įdiegtų sistemų pavyzdžius, kurie puikiai iliustruoja kapiliarinių kilimėlių universalumą kombinuojant šildymą ir vėsinimą vienoje sistemoje.

Kilmė ir raida vienose rankose

beka-rps-0511_karo 722x542Vokiečių inžinierius Donald Herbst 1980 –siais ieškojo efektyvaus ir energiją taupančio būdo temperatūrai pastatuose palaikyti.

Jį sužavėjo gamta su įspūdingu kapiliarų tinklu- todėl sukūrė šia evoliucine technika paremtą kapiliarinių vamzdelių sistemą natūraliam patalpų klimatizavimui.

Prieš daugiau negu 25 metus, 1986 m. sausio 20 d., Donald Hebst savo išradimui užregistravo prekinį ženklą „Ka.Ro.“ (iš vok. k. „KapillarRohr )

1996 m. įsikūrusi BEKA Heiz- und Kühlmatten GmbH toliau išvystė šią novatorišką idėją ir sukūrė platų produktų asortimentą. BEKA „Know How“ branduolys – pačių sukurtos ir užpatentuotos specialios kapiliarinių kilimėlių gamybos staklių detalės bei pačių sukurtos gamybos linijos. 

BEKA 15 metu garantija2008 m. BEKA perėmė visas teises į ženklą „KaRo“ ir į išradėjo Donald Herbst patentus. Šiandien įmonės išradimus ir teises saugo 6 patentai, 7 naudingieji modeliai ir 2 prekiniai ženklai, o išradėjas yra vienas iš įmonės BEKA Heiz- und Kühlmatten GmbH akcininkų.

Iš meilės “švelnaus” klimatizavimo su kapiliariniais kilimėliais idėjai BEKA didelį dėmesį skiria aukštos kokybės standartams, todėl su 15 metų garantija visiems savo produktams užtikrina maksimalų saugumą savo klientams.

 

Galerija