AlphaWeb

AlphaWeb

Nuotolinė priežiūra “AlphaWeb”

Šilumos siurblių su reguliatoriumi Luxtronic 2.0, turinčiu lietuvišką meniu, savininkai savo šilumos siurblį gali stebėti per atstumą, keisti svarbiausius reguliatoriaus nustatymus arba perleisti  nuotolinę priežiūrą  mūsų techninei tarnybai.

Šilumą reguliuoti mygtuko paspaudimu

Nesvarbu kur, nesvarbu kada! Naujasis AlphaWeb kartu su reguliatoriaus karta Luxtronik 2.0, rūpinasi Jums patogiomis sąlygomis. Su interneto naršykle šilumos siurblį galima valdyti per vidinį namų kompiuterinį tinklą. Prijungus prie  AlphaWeb serverio tai galima daryti iš bet kurios pasaulio vietos!
Sutrikimo atveju pranešimas apie klaidą išsiunčiamas trumpaja žinute į Jūsų mobilų telefoną,  elektroniniu laišku arba faksimile. Ir tai be jokio mokesčio, be jokios papildomos brangios programinės ar elektroninės įrangos .

 

Funkcijos:

  • Integruota tinklo plokštė: su Jūsų kompiuterio interneto naršykle, prijungus prie vidinio namų kompiuterinio tinklo, šilumos siurblį galimą valdyti visiškai be jokios papildomos programinės įrangos.
  •  Duomenų matuoklis fiksuojantis ir kaupiantis visas temperatūras, visus skaitmenius įėjimus ir išėjimus per 48h. Šiuos duomenis techninė tarnyba gali perkelti į Excel ir pateikti Jums.

 

 
MENIU