Oro drėkintuvas Evap

Evap

Drėgmės balanso atstatymas su vėdinimo sistema.

Lauko oras žiemą turi mažai drėgmės – todėl oras namuose gali labai išsausėti, su visomis to nemaloniomis pasekmėmis. Evap yra sprendimas drėgmės balansui patalpose per vėdinimo sistemą optimizuoti. Šis sisteminis modulis pasirūpina didesniu komfortu ir sveikata.

Privalumai trumpai

Optimalus drėgmės balansas namuose

Mažos energijos sanaudos dėl adiabatinio drėkinimo veikimo principo

Integruotas kintamos galios, save reguliuojantis  oro pašildytuvas

Visiškai automatizuotas veikimas

Saugus eksploatavimas dėl patentuotos apsaugos nuo legionelių Legiosafe

Paprastas sumontavimas ir aptarnavimas

Tinka bet kuriam centralizuoto vėdinimo įrenginiui

Puikus kainos ir teikiamos naudos santykis

Techniniai duomenys

Matmenys (IxPxA)

258 x 344 x 340 mm

Maksimalus drėkinimo pajėgumas

0-4 l/h

Maksimalus energijos vartojimas

800 W

Maksimalus vandens vartojimas

5 l/h

Tiekiamo vandens slėgis

min. 1,5 bar/maks. 3,5 bar

Drenažas

PVC 15 mm žarna

Maksimalus oro srautas

600 m³/h

Ortakio skersmuo

Ø 150 – Ø 200 mm

Evap privalumai

Komfortas

Komfortas

Evap drėkintuvas padidina komfortą namuose ir rūpinasi sveikesniu patalpų klimatu. Per sausas oras gali sukelti nemalonius pojūčius, kaip akių ir nosies dirginimas. Žmonėms, sergantiems astma, jis gali sukelti net ir papildomų sveikatos problemų. Taip pat ir statinė elektra būna nemalonių pojūčių priežastimi. Pagalvokite ir apie pasekmes vertingiems meno kūriniams, medinėms grindims bei muzikos instrumentams. Jie taip pat nukenčia nuo pernelyg sauso oro. Evap rūpinasi didesne oro drėgme ir tuo pačiu didesniu komfortu namuose.

Energiją taupantis drėkinimas

Energiją taupantis drėkinimas

Evap yra saugus ir energiją taupantis oro drėkintuvas. Prietaiso veikimas pagrįstas natūraliu vandens (adiabatiniu) garavimu. Sausas oras teka per vandenį absorbuojančią stiklo pluošto matricą ir prisisotina vandens garais nuo drėgno matricos paviršiaus. Tokiu būdu padidėja vėdinimo oro santykinis drėgnumas. Įmontuotas šildytuvas priklausomai nuo poreikio didina galingumą ir naudingo veiksmo koeficientą. Šis procesas yra labai efektyvus ir suvartoja ypač mažai energijos. Drėkintuvas veikia be jokio triukšmo ir visiškai automatizuotai. Procesą galima stebėti ir valdyti per papildomai įsigyjamą valdiklį Evap Controller.

Saugumas

Evap kasetė pakeičiama labai paprastai.

Saugumas

Evap jungiamas tiesiai prie vandentiekio sistemos. Siekiant užtikrinti saugų ir sveiką patalpų klimatą bei išvengti užteršimo legionelėmis, drėkintuve yra integruotas patentuotas vandens filtras Legiosafe. Legiosafe vandens filtras automatiškai reguliariai praskalaujamas, tad visi nešvarumai patenka į kanalizaciją. Vandens tiekimas ribojamas – jokio per didelio drėkinimo pavojaus. Kalkės ir kiti vandentiekio vandens nešvarumai lieka Evap kasetėje ir nepatenka į namus.

Paprastas montavimas ir eksploatavimas

Evap sumontavimas yra labai paprastas. Prietaisas jungiamas tiesiai prie vėdinimo įrenginio tiekiamo oro kanalo. Evap gali būti prijungiamas prie bet kurios centralizuotos vėdinimo sistemos. Eksploatavimas apsiriboja reguliariu Evap kasetės su Legiosafe filtru keitimu. Po kiekvieno kasetės pakeitimo drėkintuvas yra vėl kaip naujas.

Evap montuojamas tiekiamo oro kanale ir tokiu būdu tampa integruota Jūsų vėdinimo sistemos dalimi.