Lanksčių ortakių sistema Air Excellent


 

Air Excellent – tai pilnai išbaigta oro skirstymo sistema, kurią galima įrengti visur

 

Air Excellent instaliacija name

Air Excellent yra lanksčių ortakių sistema, skirta paskirstyti rekuperacinių vėdinimo sistemų orą gyvenamuosiuose ir mažuose komercinės paskirties pastatuose. Centralizuotų mechaninio vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu efektyvumas labai priklauso nuo naudojamos oro paskirstymo sistemos. Ortakiai – tai tarsi šiuolaikiško energiškai efektyvaus pastato kraujagyslės. Prastai suprojektuota ar įrengta oro skirstymo sistema didins energijos sąnaudas dėl nereikalingų slėgio nuostolių ir (arba) sistemos nesandarumų, nes vėdinimo įrenginys, kad užtikrintų reikiamą oro apykaitą, turės dirbti didesne apkrova. Tai gali reikšti ir be reikalo padidėjusį triukšmingumą.

Air Excellent privalumai trumpai:

  • TÜV patvirtinta kokybė
  • Paprastas projektavimas su BIM
  • Paprastas parinkimas ir balansavimas
  • Premium klasės garso slopinimo savybės
  • Neperdirbtos žaliavos, antistatinės ir antibakterinės savybės
  • Ypač paprastas įrengimas

 

Air Excellent pristatymo video

 


Air Excellent privalumai 


TÜV patvirtinta kokybė

 

Ypatingomis pastangomis pasiektas aukštas įmonės Ubbink BV gamybos kokybės lygis, puikios gaminio savybės ir aukšto lygio funkcionalumas.

Air Excellent buvo apdovanota pramonės pirmūnų TÜV SÜD kokybės ženklu TAK-01-2013 nemetalinėms ortakių sistemoms ir tai vienintelė rinkoje esanti sistema, siūlanti pilnai išbaigtą ortakių ir fasoninių jungiamųjų detalių programą visai vėdinimo sistemai.

 

 

Paprastas projektavimas su BIM

 

Visoms Air Excellent dalims sukurti Autodesk AutoCAD ir Autodesk Revit failai, kuriuos naudojant galima atlikti visiškai automatinį BIM pritaikytą projektavimą. Taip ne tik galima sudaryti tikslų medžiagų žiniaraštį, bet dar svarbiau – galima numatyti galimas problemas statybvietėje, t. y. dar prieš sistemos įrengimą.

   BIM duomenų bazė

BIM modeliavimo video

 

 

Paprastas parinkimas ir balansavimas

 

Sistema Air Excellent tiekiama su internetine parinkimo programa – konfigūratoriumi, pateikiančia išsamią informaciją apie sistemos pasipriešinimus, medžiagų žiniaraštį ir, kas ne mažiau svarbu, oro srauto ribotuvų nuostatas kievienam ortakiui. Oro srauto ribotuvai – būtina sistemos Air Excellent dalis, nes tai įtaisai, reguliuojantys tinkamo oro kiekio tiekimą į reikiamą patalpą pastate. Air Excellent konfigūratorius apskaičiuoja, kaip nustatyti ribotuvus. Jeigu įrengta sistema skiriasi nuo originalaus projekto, skaičiavimus galima nesudėtingai pakoreguoti vietoje.

 

 

Premium klasės garso slopinimo savybės

 

Garso izoliacija kolektorinėse paskirstymo dėžutėse sumažina triukšmo perdavimą į patalpas ir slopina iš gretimų patalpų sklindantį pokalbių garsą.

 

 

Neperdirbtos žaliavos, antistatinės ir antibakterinės savybės

 

Air Excellent ortakiai pagaminti iš polietileno (PE), suteikiančio ortakiams būdingą pusiau standų būvį. Komponentai, pvz., difuzorių dėžutės, adapteriai, alkūnės ir jungtys pagaminti iš polipropileno (PP), todėl yra standesni. Dvikomponenčiai sandarikliai su loveliu, skirti ovaliems ortakiams, turi termoplastinio elastomero (TPE), užtikrinančio lankstumą ir nelaidumą orui. Sistemos komponentai praturtinti antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Visos Air Excellent dalys gaminamos iš neperdirbtų, grynų, pirmą kartą naudojamų žaliavų.

 

 

Ypač paprastas įrengimas

 

Į ritinį suvyniotus ortakius paprasta nutiesti, supjaustyti reikiamo ilgio atkarpomis ir išvedžioti aplink kliūtis. Dėl mechaninių jungčių, užtikrinančių greitai atliekamą, švarų, tolygiai geros kokybės orui nelaidų sujungimą, Air Excellent idealiai tinka iš anksto surenkamiesiems pastatams. Ortakius galima išvedžioti grindyse, lubose ir sienose.

 

Air Excellent komponentai


 

Kolektorinės dėžutės DBOX

 

Kolektorinė oro paskirstymo dėžutė – svarbi kolektorinių vėdinimo sistemų, tokių kaip Air Excellent, dalis. Ji jungia vėdinimo įrenginį su oro difuzoriais, įrengtais gyvenamosiose ir drėgnose patalpose.

  Plačiau apie kolektorines dėžutes

Ortakiai ir sisteminiai komponentai

 

Lankstūs ortakiai, difuzorių bei grindų grotelių dėžutės, alkūnės ir adapteriai , sandarinimo tarpinės ir kiti ortakių sistemos komponentai.

  Plačiau apie ortakius ir komponentus

 

Atsisiuntimai