Flair 325 valdymo galimybės

Standartinės valdymo galimybės

4-ių padėčių jungiklis su filtro indikacija

4-ių padėčių vėdinimo jungiklis su filtro indikacija

Su keturių padėčių jungikliu jus labai paprastai sumažinsite ar pasididinsite vėdinimo intensyvumą pvz., valgio virimo metu ar maudantis. Jis dažniausiai montuojamas virtuvėje ar kitoje patogioje vietoje. Prie vieno rekuperatoriaus gali būti prijungtas keletas 4-ių padėčių jungiklių arba jis gali būti kombinuojamas su kitokiais jungikliais, pvz. mygtukas, durų kontaktas ar judesio daviklis.

Daugiau informacijos:

Prijungimas

Nuotolinis pultas Brink Air Control

Nuotolinio valdymo pultas Brink Air Control

Su Brink Air Control galima visiškai automatiškai padidinti arba sumažinti vėdinimo intensyvumą pagal iš anksto suprogramuotus laikus. Šis premium klasės nuotolinio valdymo pultas Jums suteiks dar daugiau komforto ir papildomą galimybę sutaupyti energijos.

Brink Air Control tinka visiems Renovent Excellent ir Flair serijos rekuperatoriams.

Daugiau informacijos:

Prijungimas

Santykinės drėgmės (RH) jutiklis

Montuojamas į ortakį RH jutiklis

Šį oro drėgmės jutiklį galima panaudoti vietoje nuotolinio jungiklio vonioje. Jutiklis reaguoja į staigų santykinės drėgmės padidėjimą ir automatiškai laikinai padidina rekuperatoriaus vėdinimo intensyvumą. Jutiklis montuojamas į ištraukiamo iš patalpų oro ortakį netoli vėdinimo įrenginio.

Daugiau informacijos:

 

Prijungimas

CO2 jutiklis

Brink CO2 jutiklis E-Bus

Su CO2 jutikliais vėdinimo intensyvumas automatiškai reguliuojamas pagal CO2 koncentraciją patalpose. Flair rekuperatorius reaguoja į didžiausią CO2 koncentraciją matuojantį jutiklį. Prie įrenginio galima prijungti iki 4 CO2 jutiklių.

Daugiau informacijos:

Prijungimas

Vėdinimo pagal poreikį valdymo sistema 2.0

2-jų zonu vėdinimo valdymo sistema pagal CO2
2-jų zonu vėdinimo valdymo sistema pagal laiką

Su vėdinimo pagal poreikį valdymo sistema vėdinimo intensyvumą galima automatiškai pritaikyti pagal oro kokybę dviem skirtingoms patalpų grupėms. Vėdinimo pagal poreikį sistema gali valdyti dviem būdais: pagal CO2 koncentraciją patalpose ir pagal laikmatį. Tam tikslui gali būti įsigyjami du skirtingi prietaisų komplektai. Be to išlieka ir lygiagreti galimybė vėdinimą reguliuoti rankiniu būdu su 4-ių padėčių ar kitokiu jungikliu.

Bevielio ryšio jutikliai ir jungikliai

Rekuperatoriaus Flair 325 bevielio ryšio Z-Wave adapteris
Bevielis Flair 325 CO2 jutiklis
Bevielis Flair 325 patalpos santykinės drėgmės Rh jutiklis
Bevielis Flair 325 oro kokybės jutiklis VOC
Bevielis Flair 325 4-ių padėčių jungiklis

Flair 325 turi standartinę valdymo belaidžiu radijo ryšiu galimybę. Ši funkcija prie įrenginio leidžia prijungti ivairius oro kokybės jutiklius ir nuotolinio valdymo prietaisus. Belaidžiai jutikliai bet kuriuo metu užtikrina puikią oro kokybę. Belaidžio radio ryšio USB adapteris jungiamas į tam numatytą USB lizdą valdiklyje.

Pastaba: Šią funkciją įrenginyje numatoma suaktyvinti ateityje. Pavaizduotų belaidžio ryšio komponetų vaizdas, ryšio standartas ir asortimentas gali skirtis.

Modbus. Užtikrina paprastą ryšį su pastato valdymo sistemomis.

Flair 325 paprasta integruoti į Pastato Valdymo Sistemą per Modbus sąsają

Flair serijos rekuperatorių valdikliai standartinėje komplektacijoje turi integruotą Modbus sąsają, kuri suteikia galimybę įrenginių valdymą nesudėtingai integruotį į bendrą pastato valdymo sistemą (PVS, “Smart house”).

Valdymo galimybės su fukcijų išplėtimo plokšte ``Plus``

Brink Home

Paprastas valdymas su Brink Home aplikacija išmaniajame įrenginyje

Su papildomai įsigyjama elektronine funkcijų išplėtimo plokšte Plus bet kurį Flair serijos įrenginį galima prijungti prie kompiuterinio namų tinklo ir interneto. Galimi abu prijungimo būdai: kompiuterinio tinklo kabeliu (LAN) arba bevieliu ryšiu WiFi (WLAN). Tokiu būdu atsiveria namų vėdinimo valdymo galimybė išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu su išmaniąja programėle Brink Home App arba naudojant Brink interneto portalą. Iš bet kurios pasaulio vietos.

Brink Home App sukurta Android ir iOS įrenginiams.