Forstner Speichertechnik

Forstner Speichertechnik

Forstner HS yra idealus šilumos centras ir higieniškas karšto vandens boileris viename.  Saulės kolektorius, biomasės katilus ir kitus dažnai naudojamus šilumos įrenginius galima su maksimaliu efektyvumu apjungti į vieną sistemą. Taip Jums atsiveria didelis taupymo potencialas.

Forstner higieninės daugiafunkcinės talpos negamina šilumos, bet ją kaupia, sluoksniuoja, reguliuoja, valdo ir paskirsto.

Jūsų privalumas: visada karštas vanduo
Talpos viduje esantis gofruotas nerūdijančio plieno vamzdis rūpinasi higienišku šviežio vandens šildymu.
Spiralės formos gofruotas vamzdis (higieniškas boileris) idealiai įmontuotas remiantis fizikos pagrindais.
Buitinio vandens pašildymas vyksta linijiniu būdu nuo vėsios į karštą talpos zoną ir sudaro vis atsinaujinančius maksimaliustemperatūrų sluoksnius.
Tekant vandeniui, gofruotame vamzdyje susidaro didelė turbulencija, todėl šilumos perdavimas (šilumos perdavimo koficientas U) yra ženkliai geresnis nei standartinių  šilumokaičių.

Maksimali higiena
Palyginus su dideliu šilumos mainų  paviršiumi mažas vandens tūris kasdien pakeičiamas daug kartų. Legionella bakterijos neturi galimybės daugintis ir sukelti sveikatai pavojų. Didelis šilumokaičio plotas įtakoja švelnų šilumos perdavimą ( jokių atskirų perkaitintų paviršiaus zonų). Kartu su kitais privalumais, kaip stiklo lygumo paviršius, didelis greitis ir turbulencija skystyje stipriai sumažina kalkių susidarimą ir kaupimąsi.

 
MENIU